Brunch

Brunch

W każdą niedzielę* od 12:00 do 18:00** zapraszamy na Rodzinny Brunch do Restauracji Boathouse!
Podczas Brunchu w bufecie serwujemy: przystawki, pasty** przygotowywane na życzenie Gości (Pasta Station do godz.17:00),
dania główne, a w nich świeże owoce morza, ryby i mięsa,  fantastyczne desery.
W cenę wliczone są napoje bezalkoholowe oraz wino białe, czerwone i piwo.
Komponując menu, staramy się sprostać kulinarnym gustom i wymaganiom naszych Gości.
Każde menu kreowane jest na kilka dni przed Brunchem i w taki sposób, aby każdy z Goście mógł znaleźć coś dla siebie.

Jako „Restauracja Przyjazna Dzieciom” staramy się zapewnić Państwa pociechom atrakcje, które umilą im czas spędzony u nas. Dla dzieci, w okresie jesionno-zimowym, przygotowywany jest kącik zabaw. W okresie letnim w ogrodzie stoi dmuchana zjeżdżalnia oraz przygotowane jest miejsce do gry w piłke nożną.

Proponujemy Państwu 4 klimatyczne sale oraz, w sezonie letnim, piękny zielony ogród z dwiema zadaszonymi altanami.

Cena za Brunch od osoby dorosłej oraz dzieci od lat 12 - 159zł, dzieci w wieku 6-11 lat - 69zł, dzieci do lat 5 - gratis!
Spożycie open baru jest nielimitowane przez 6 godzin (w godzinach trwania brunchu). Każda dodatkowa godzina to koszt 30zł za osobę doliczana do końcowego rachunku. Dania bufetowe, life cooking oraz napoje i alkohole z zakresu pakietu brunchowego oferowane są jedynie stacjonarnie. Opcja “ na wynos” nie jest dostępna. Brunch Open Bar dotyczy jedynie obiektu restauracji. Nie ma możliwości wynoszenia alkoholu z terenu restauracji po zakończeniu czasu obowiązującego zestawu, ponieważ zakupienie zestawy z napojami i alkoholami nie są równoznaczne z wykupieniem konkretnej ilości alkoholu i napojów. Podstawą rozliczenia jest czas i asortyment wykupionego zestawu za osobę.

Po godzinie 18:00 alkohol pozostały w barze lub na stole/stołach, nie jest traktowany jako alkohol zakupiony przez gości. Po uzgodnionym do godziny 18:00 czasie serwowania napojów i /lub alkoholi pracownik restauracji ma prawo sprzątnąć niewykorzystany w trakcie trwania brunchu alkohol.

Zachęcamy do dokonania wcześniejszej rezerwacji:
e-mail: recepcja@boathouse.pl
tel. 22) 616 32-23

*za wyjątkiem maja
**Pasta Station do godz.17:00